7 nætters krydstogt på Røde Havet

Rejsen inkluderer:

  • Fly fra København – Cairo t/r. med stop over
  • Mad og drikkevarer på flyet fra København.
  • 23 kg indcheket bagage og 8 kg håndbagage.
  • 7 nætters krydstogt på MSC Splendia med helpension tur retur/fra fra Port Sokhna
  • Transfers mellem lufthavn i Kairo og Krydstogtbåd i Sokhna
  • Visum til Egypten
  • Visum til Jordan
  • Visum til Saudi Arabien
  Kahyt type  26 nov. 2022Hver torsdag fra 03.12.22 – 08.04.23
Interior Bella12.89514.295
Bella Ocean View Bella13.29514.795
Balcony Bella13.59515.195
Fantastica Deluxe Interior Deck 5-912.99514.395
Fantastica Deluxe Interior Deck 10-1314.09514.495
Balcony Aurea deck 11-1314.29516.195
Fantastica Premium ocean view deck 513.39514.895
Fantastica Premium balcony deck 8-913.49515.495
Fantastica Premium balcony deck 12-1313.99515.795
Fantastica premium ocean deck 813.49515.095
Fantastica Premium Ocean view deck 1313.49515.095
MSc yacht club deluxe suite deck 15-1620.09524.995
MSc yacht club royal suite deck 1628.99538.195

Alle priser er i kr. pr. person i dbl. kahyt